Trochę o nas...

Naszą misją jest ciągły rozwój

Od początku działalności zajmujemy się serwisowaniem wszelkiego rodzaju elektronarzędzi. Jesteśmy głównie serwisem pogwarancyjnym. Możemy pochwalić się ze współpracy na usługi gwarancyjne na urządzenia firmy RUBI. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem kafarów pod marką Rhino.

Czym się zajmujemy?

Przeglądy i naprawy elektronarzędzi,

Wykonujemy przeglądy i naprawy elektronarzędzi, maszyn budowlanych a także sprzętu ogrodowego. Do napraw wykorzystujemy oryginalne części lub dobrej jakości zamienniki.

O nas

Mobilnie - jesteśmy tam gdzie potrzebujesz!

Swoje usługi serwisowe świadczymy w formie mobilnej głównie sprzętów ciężkich i dużych gabarytowo
O nas

Stacjonarnie

Posiadamy także punkt serwisowy, który mieści się w Warszawie. Prowadzimy również naprawę sprzętu wysyłkowo na teren całego kraju a także za granicę

Skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi wykonujemy z jak największą starannością, dokładnością i pełnym zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności a wszelkie naprawy wykonujemy z ogromną pasją do majsterkowania. Świadczymy usługi dla firm a także dla klientów indywidualnych. Istotne jest dla nas zadowolenie klienta z naszych usług serwisowych, dlatego też stawiamy na profesjonalną obsługę klienta. Naszą misją jest ciągły rozwój oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Do tej pory zaufali nam: Rubi, Elwar, Boels Rental, Nizbud, Urbi Projekt, ILHO, UKRPOL, Geodiam, Hydro BIT i wiele innych…
Przekonaj się i dołącz do grona zadowolonych klientów, zadzwoń lub napisz do nas.


Kontakt

O nas

Sprawdzone rozwiązania!

Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązaniam które zapewniają pewność działania sprzętu
O nas

Serwisujemy z pasją

Nie ma lepszej usługi niż ta, która jest wykonywana z pasją i sercem, dlatego też zlecając naprawę nam, możesz być pewny/a satysfakcji z usługi.