Mobilny serwis elektronarzędzi jest efektem wielu lat naszej nauki, pracy i zdobywanego doświadczenia w dokonywaniu napraw serwisowych wszelkiego rodzaju sprzętu elektrycznego.

Ogromna pasja oraz miłość do majsterkowania sprawiła, że to co kiedyś było tylko hobby, następnie pracą na rzecz innych firm w końcu przerodziło się we własną działalność świadczącą pełne usługi serwisowe.

Oferta naszej firmy obejmuje głównie obszary napraw elektronarzędzi, sprzętu budowlanego, sprzętu ogrodowego oraz wielu innych maszyn i urządzeń elektrycznych.

Nasze zaangażowanie w wykonywanie napraw i elastyczność w działaniu, sprawia, że pomimo niedługiego stażu na rynku serwisowym, sukcesywnie poszerzamy grono naszych stałych klientów.

Naszą misją jest ciągły rozwój oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

DLACZEGO MY?

Naszym głównym atutem są rzetelni i wykwalifikowani pracownicy, którzy zawsze trafnie weryfikują i naprawiają wszelkie usterki sprzętów a przy tym także służą fachowym i rzetelnym doradztwem.

Działamy w formie serwisu mobilnego (głównie na placach budowy), ale posiadamy także stacjonarne zaplecze serwisowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy budowlane, remontowe, produkcyjne, przemysłowe Ceny usług dla firm ustalamy indywidualnie.